SOTTO LUCE

SOTTO LUCE

Od ponad 12 lat. Oprawy oświetleniowe firmy marki Sotto Luce cenione są w całej Europie ze względu na swój niepowtarzalny styl, wyważone proporcje i nowoczesny wygląd oświetlenia. Wysoką jakość lampy zawdzięczają tradycyjnym, rzemieślniczym metodom produkcji ich kluczowych elementów. Lampy Sotto Luce od zawsze cechuje innowacyjne wzornictwo, zgodnie z najnowszymi światowymi trendami w dziedzinie wystroju wnętrz.

Filozofię marki Sotto Luce to jedno słowo: Ludzie. Szanujemy i cenimy umiejętności i kunszt naszych pracowników. Staramy się sprostać potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów. Dlatego też firma Sotto Luce słynie z ręcznego dmuchanego i formowanego szkła, a także ręcznie zdobionych kloszy oraz elementów osprzętu. Wszystkie komponenty opraw Sotto Luce wytwarzane są w Europie i pochodzą wyłącznie od renomowanych dostawców.

Firma Sotto Luce jest prawdopodobnie pierwszą marką oświetlenia dekoracyjnego, która stwarza klientowi możliwość samodzielnego skonfigurowania każdej oprawy. Produkt wytwarzany jest na indywidualne zamówienie konkretnego odbiorcy i stanowi unikalną kombinację wykończeń kloszy, kolorów i długości przewodów oraz typów osprzętu.